درباره ما

گروه دارویی سدال بر پایه 25 سال تجربه در زمینه بازرگانی و 10 سال تجربه در زمینه تولید داروهای تحت لیسانس، که نتیجه آن معرفی و تامین بیش از ۲۵۰ داروی برند اصلی از بهترین کمپانی های دنیا در همه حوزهای درمانی بخصوص انکولوژی بنا شده است. این تجارب با ارزش را با همت و تلاش تیمی از جوانان متخصص در حوزه فارماسوتیکس، بیوتکنولوژی و شیمی در کنار هم قرار دادیم و تصمیم گرفتیم بر روی تولید داخلی محصولات تخصصی با فن آوری بالا و با همکاری فنی شرکتهای خارجی پیشرو، تمرکز کنیم.

با این هدف و ایجاد زیر ساخت لازم برای تولید محصولات نوآورانه و با تلاش تیم تحقیق و توسعه، در حوزه های انکولوژی، دیابت، واکسن و داروهای متابولیک، در شرکتهای سدال فارمد، سدال پرسیا و داروسازی سدال موفق به ثبت و ورود محصولات تخصصی به شبکه توزیع دارو شده ایم. همچنین برای دسترسی به امکانات تولید فرآورده های تزریقی پر خطر، کارخانه داروسازی تولید محصولات تزریقی پر خطر را به گروه دارویی سدال اضافه کرده ایم که در ادامه به خطوط تولید محصولات پر خطر خوراکی و بیولوژیک توسعه خواهد یافت.

ماموریت، اصول اساسی و ارزش‌ها

درباره ما

ماموریت

مأموریت ما، ایجاد ارزش و ارتقای سطح ســــلامت بیماران، از طریق تولید و عرضه محصولات با تکنولوژی بالا برای ایران و کشورهای دیگر می باشد.
درباره ما

اصول اساسی

اصول اساسی ما در انجام این ماموریت، کیفیت بالا، قیمت مناسب، بازاریابی بیمار محور، ورود محصولات جدید مورد نیاز جامعه پزشکی و داروسازی  به عنوان اولین  تامین کننده  در ایران و منطقه و ایجاد سبد کامل در همه زمین های فعالیتی ما می باشد.
درباره ما

ارزش‌ها

ارزشهای ما در گروه دارویی سدال، تمرکز بر منافع بیماران، ارزش آفرینی برای اقتصاد کشور و نظام سلامت، تولید داروهای با کیفیت بالا، رعایت اخلاق حرفه‌ای، همکاری با انجمن‌های علمی و آموزشی و احترام به محیط زیست می‌باشد.
درباره ما

چشم انداز ما

میخواهیم با ارزش‌ ترین سازمان دارویی در ایران و‌ منطقه خاور میانه باشیم.

برای با ارزش بودن باید :