درباره ما

گروه دارویی سه‌دال بر پایه 25 سال تجربه در زمینه بازرگانی و 10 سال تجربه در زمینه تولید داروهای تحت لیسانس، که نتیجه آن معرفی و تامین بیش از ۲۵۰ داروی برند اصلی از بهترین کمپانی های دنیا در همه حوزهای درمانی بخصوص انکولوژی بنا شده است. این تجارب با ارزش را با همت و تلاش تیمی از جوانان متخصص در حوزه فارماسوتیکس، بیوتکنولوژی و شیمی در کنار هم قرار دادیم و تصمیم گرفتیم بر روی تولید داخلی محصولات تخصصی با فن آوری بالا و با همکاری فنی شرکتهای خارجی پیشرو، تمرکز کنیم.

با این هدف و ایجاد زیر ساخت لازم برای تولید محصولات نوآورانه و با تلاش تیم تحقیق و توسعه، در حوزه های انکولوژی، اندوکرین و درماتولوژی در شرکتهای سه‌دال نانو، سه‌دال پرسیا و سه‌دال فارمد موفق به ثبت و تولید داروها و محصولات تخصصی به شبکه توزیع دارو شده ایم.

ماموریت، اهداف و ارزش‌ها

درباره ما

ماموریت

مأموریت ما ایجاد ارزش، امید و بهبود کیفیت زندگی و وضعیت درمانی بیماران از طریق ارائه راهکارهای نوآورانه دارویی است. ما با تحقیق، توسعه، و عرضه محصولات دارویی که بر پایه تکنولوژی نوین استوار هستند، مسیر تازه‌ای برای درمان و افزایش طول عمر بیماران می‌گشاییم.
درباره ما

اهداف

اهداف ما تحقق بخشیدن به ماموریت‌مان است که متکی بر استانداردهای برتر کیفیتی، قیمت‌ مناسب، استراتژی‌ بازاریابی متمرکز بر نیازهای بیماران و پیشگامی در ارائه داروهای مورد نیاز جامعه‌ می باشد. ما به دنبال ساخت یک دایره‌ کامل از محصولات در تمامی حوزه‌های فعالیت خود هستیم، تا نیازهای درمانی را به طور کامل پوشش دهیم.
درباره ما

ارزش‌ها

ارزش های ما در گروه دارویی سه‌دال، تمرکز بر منافع بیماران، ارزش آفرینی برای اقتصاد کشور و نظام سلامت، تولید داروهای با کیفیت بالا و متکی بر استانداردهای برتر کیفیتی، رعایت اخلاق حرفه‌ای، همکاری و تعامل با انجمن‌های علمی و آموزشی و احترام به محیط زیست می‌باشد.
درباره ما

چشم انداز ما

چشم انداز ما این است که ارزشمندترین سازمان دارویی در ایران و منطقه خاورمیانه باشیم. برای دستیابی به این مهم، ما بر چندین اصل کلیدی تمرکز می‌کنیم: