اتوپدال، داروی تزریقی شیمی درمانی شرکت سه‌دال نانو

مکان شما:

شرکت داروسازى سدال نانو مصمم است برای دسترسی آسان و آرامش خیال بیماران همه داروهای شیمی درمانی تزریقی را با کیفیت بالا تولید کند.

پیام دیندوست، مدیر عامل سدال نانو در این خصوص گفت: از آنجا که درمان بیماران سرطانی معمولا چند دارویی‌ است اغلب بیماران در شرایطی بودند که داروهای چند میلیون تومانی آنها مهیا بودند ولی درمانشان بدلیل کمبود داروهای چند هزار تومانی معطل می ماند و همیشه دردی مضاعف به بیماران سرطانی از بابت کمبود دارو تحمیل می شد.

ما در سه دال نانو بنا بر درخواست پزشکان و نیاز بیماران تولید اینگونه داروها را علی رغم هزینه بالا و سود کم در دستور کار قرار دادیم که خوشبختانه توانستیم برای اولین بار داروی Necil یا فلورویوراسیل را که پر مصرف ترین و ارزانترین داروی تزریقی شیمی درمانی است را تولید و عرضه کنیم که تاکنون بیش از سی هزار بیمار از داروی مذکور استفاده کردند.

همچنین

مدیر عامل سدال نانو  افزود: امروز خوشحالیم به اطلاع جامعه پزشکی و دارویی و بیماران برسانیم که داروی EtopoDal یا اتوپوزاید تزریقی با استفاده از بهترین منبع ماده اولیه تولید و به زودی در شبکه دارویی عرضه خواهد شد.

پیام دیندوست در ادامه افزود: رویکرد صحیح سازمان دارو و غذا در حمایت از تولید داروهای اساسی بیماران سرطانی باعث‌شده سدال نانو محصولات دیگری مانند سیتارابین ، ایفوسفاماید، سیکلوفسفاماید و ….. را نیز به زودی برای اولین بار تولید و عرضه نماید.